Сільський голова

Серпокрил Володимир Васильович

рішення ХІХ сесії УІІ скликання від 30.05.2017 року

Поділитися новиною:

рішення ХІХ сесії УІІ скликання від 30.05.2017 року

Щодо повернення майна у комунальну власність Курилівської територіальної громади, яке знаходиться у господарському віданні ХОКП «ДРІТ»

 

КУРИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КУП’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ У СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я    

30 травня    2017 року                                                                              № _____

Щодо повернення майна у комунальну власність Курилівської територіальної громади, яке знаходиться у господарському віданні ХОКП «ДРІТ»     

         Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» від 23.05.2017 року № 47/05,  щодо розірвання договору оренди та повернення майна від ХОКП «ДРІТ» до Курилівської територіальної громади, яке знаходиться у господарчому віданні у  ХОКП «ДРІТ» на підставі договору № 32/11-07 від 19.11.2007 року оперативного управління майна, що перебуває у комунальній власності Курилівської територіальної громади та попередньої згоди комунального підприємства «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» про прийняття в господарське відання тепло-виробниче майно Курилівської територіальної громади Куп’янського району Харківської області від 30.05.2017 року № 54

                                                                         Сесія сільської ради

В И Р І Ш И  Л А :

 1. Визнати такими, що втратили чинність:
  1. Рішення ХХІ сесії У скликання Курилівської сільської ради від 19.11.2007 року № 213 « Передачу котельні, розташованої в селі Курилівка - 1  ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» у повне господарче відання».
  2. Рішення ХХХУШ сесії У скликання Курилівської сільської ради від 17.03.2009 року 416 «Про передачу у господарче відання  ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» котельні розташованої в селі Новоосинове Куп’янського району Харківської області».
 2. Уповноважити Курилівського сільського голову Серпокрила В.В. підписати від імені Курилівської сільської ради Куп’янського району Харківської області додаткову угоду про розірвання договору № 32/11-07 від 19.11.2007 року оперативного управління майна, що перебуває у комунальній власності Курилівської територіальної громади за взаємною згодою сторін.
 3. Надати кандидатуру представника Курилівської сільської ради  до спільної комісії по передачі майна від ХОКП «ДРІТ» до Курилівської територіальної громади.

 

 

 

 1. Надати згоду на передачу у користування майна тепло-виробничого призначення, а саме: котельня в селі Курилівка- 1 та котельня в селі Новоосинове Куп’янського району Харківської області КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» (КП «ОІТЦ», директор Мінка С.О.) на праві господарського відання.
 2. Уповноважити Курилівського сільського голову Серпокрила В.В. підписати від імені Курилівської територіальної громади договір на користування майном, що перебуває у власності  вказаної територіальної громади.
 3. Надати кандидатуру представника Курилівської сільської ради  до спільної комісії по передачі майна на праві господарського відання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР».
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань соціально-економічного розвитку (голова Самков В.Б.).

 

 

 

 

 

                  Курилівський сільський

                              голова:                                                         В.В. Серпокрил

 

Web-адреса: kurilivka.kupyansk.info/news/id/10578 | Переглядів: 160Дата публікації: 09:56 02.06.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада