Сільський голова

Серпокрил Володимир Васильович

Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва»

Поділитися новиною:

Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва»

9 травня 2018 року делегація Куп’янського району у складі педагогічних працівників 6-ти закладів загальної середньої освіти на чолі із першим заступником голови Куп’янської районної державної адміністрації Дроботом Анатолієм Даниловичем, стала учасником урочистого мітингу, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва»

     Саме звідси командувачем Степовим фронтом генерал-лейтенантом      І. С. Конєвим в серпні 1943 р був відданий наказ про штурм Харкова. На честь 35-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників тут було встановлено пам'ятний знак. «Висота маршала Конєва» стала центром святкових заходів, пов'язаних з подіями Другої світової війни, місцем зустрічі ветеранів. У серпні 2003 р, напередодні 60-річчя визволення Харкова, була завершена реконструкція меморіального комплексу «Висота маршала Конєва». Зараз він складається з стели, церкви Іоанна-воїна (архітектор - А. В. Чечельницька) і будівлі музею «Харківщина у Другій світовій війні 1939-1945 рр.».

    Голова Харківської обласної адміністрації  Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із  ветеранами Другої світової війни, воїнами АТО та "афганцями" прийняли участь у покладанні квітів до монументальної стели загиблим  воїнам на Висоті маршала Конєва. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після якої прозвучав військовий салют.

    Педагогічні працівники Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали  музейний комплекс меморіалу та оглянули виставку сучасної військової техніки, яка працювала під відкритим небом.

    Заходи продовжувалися до 16.00. Всіх гостей та учасників свята пригощали  польовою  кашею, а на нижній  площадці комплексу пройшли виступи творчих колективів регіону.

Альбом: Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва» Альбом: Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва» Альбом: Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва» Альбом: Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва» Альбом: Урочистий мітинг, який відбувся на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва»
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/13213 | Переглядів: 32Дата публікації: 12:29 11.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада